Offering you a complete choice of products which include acb power panel.
₹ 200000 / Piece Get Latest Price
| Rated Current | 800 A |
| Current Rating | 500A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Breaking Capacity | 36 kA |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | MS |
AshvinKumar Prajapati (CEO)
Dhriti Sales & Service
29, Shri Umiyanagar Co. OP H Soc Ltd, NR Gujarat Housing Asarva, Chamanpura
Ahmedabad - 380016, Gujarat, India