Leading Manufacturer of vfd ac drive panel from Ahmedabad.
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Motor Power | 1 HP |
| Input Voltage | 230 V |
| Phase | Three phase |
| Rated Voltage | 415 V |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Power | 200A |
| Material | MS |
| IP Rating | IP55 |
AshvinKumar Prajapati (CEO)
Dhriti Sales & Service
29, Shri Umiyanagar Co. OP H Soc Ltd, NR Gujarat Housing Asarva, Chamanpura
Ahmedabad - 380016, Gujarat, India